Şartlar

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

1. Giriş

Bu web sitesinde yazılan bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşulları, bu web sitesini kullanımınızı yönetecektir. Bu Koşullar tam olarak uygulanacak ve bu Web Sitesini kullanımınızı etkileyecektir. Bu Web Sitesini kullanarak, burada yazılı tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşullarından herhangi birine katılmıyorsanız, bu Web Sitesini kullanmamalısınız.

2. Fikri Mülkiyet Hakları

Sahip olduğunuz içerik dışında, bu Koşullar kapsamında, Eser Rent a Car ve / veya lisans verenleri, bu Web Sitesinde yer alan tüm fikri mülkiyet haklarına ve materyallere sahiptir.

Yalnızca bu Web Sitesinde yer alan materyalleri görüntülemek için size sınırlı lisans verilmiştir.

3. Kısıtlamalar

Aşağıdakilerin tümünden özellikle kısıtlandınız

• Herhangi bir Web sitesi materyalini başka herhangi bir ortamda yayınlamak;

• Herhangi bir Web sitesi materyalini satmak, alt lisanslamak ve / veya başka şekilde ticarileştirmek;

• Herhangi bir Web sitesi materyalinin kamuya açık olarak ifa edilmesi ve / veya gösterilmesi;

• Bu Web Sitesini bu Web Sitesine zarar verecek veya zarar verebilecek herhangi bir şekilde kullanmak;

• Bu Web Sitesini, bu Web Sitesine kullanıcı erişimini etkileyecek şekilde kullanmak;

4. İçeriğiniz

Bu Web Sitesi Standart Hüküm ve Koşullarında, “İçeriğiniz” bu Web Sitesinde göstermeyi seçtiğiniz herhangi bir ses, video metni, resim veya diğer materyaller anlamına gelecektir. İçeriğinizi görüntüleyerek, Eser Rent a Car’a bu içeriği herhangi bir ortamda kullanmak, çoğaltmak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için münhasır olmayan, dünya çapında geri alınamaz, alt lisanslanabilir bir lisans veriyorsunuz.

İçeriğiniz size ait olmalı ve herhangi bir üçüncü tarafın haklarını ihlal etmemelidir. Eser Rent a Car, herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin İçeriğinizden herhangi birini bu Web Sitesinden kaldırma hakkını saklı tutar.

5. Garanti yok

Bu Web Sitesi, tüm hatalarla birlikte “olduğu gibi” sunulmaktadır ve Eser Rent a Car, bu Web Sitesi veya bu Web Sitesinde yer alan materyallerle ilgili herhangi bir türden hiçbir beyan veya garanti vermemektedir. Ayrıca, bu Web sitesinde yer alan hiçbir şey size tavsiye olarak yorumlanmayacaktır.

6. Sorumluluğun sınırlandırılması

Hiçbir durumda, Eser Rent a Car, ne memurları, yöneticileri ve çalışanları, bu tür bir yükümlülük sözleşme kapsamında olsun, bu Web Sitesini kullanmanızdan kaynaklanan veya herhangi bir şekilde bağlantılı herhangi bir şeyden sorumlu tutulamaz. Eser Rent a Car, görevlileri, yöneticileri ve çalışanları dahil olmak üzere, bu Web Sitesini kullanmanızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir şekilde ortaya çıkan herhangi bir dolaylı, sonuçsal veya özel sorumluluktan sorumlu tutulamaz.

7. Tazminat

Bu Şartların herhangi bir hükmünü ihlal etmenizle ilgili herhangi bir şekilde ortaya çıkan her türlü ve / veya tüm sorumluluk, maliyet, talep, dava nedenleri, zararlar ve masraflardan ve / veya bunlara karşı en geniş kapsamda tazmin edersiniz.

8. Bölünebilirlik

Bu Koşulların herhangi bir hükmünün yürürlükteki herhangi bir yasa uyarınca geçersiz olduğu tespit edilirse, bu hükümler buradaki diğer hükümleri etkilemeden silinecektir.

9. Terimlerin Değişimi

Eser Rent a Car, uygun gördüğü herhangi bir zamanda bu Koşulları revize etme hakkına sahiptir ve bu Web Sitesini kullanarak bu Koşulları düzenli olarak gözden geçirmeniz beklenir.

10. Devir

Eser Rent a Car, bu Koşullar kapsamındaki haklarını ve / veya yükümlülüklerini herhangi bir bildirimde bulunmaksızın devretme, devretme ve alt sözleşme yapma hakkına sahiptir. Ancak, bu Koşullar kapsamındaki herhangi bir hak ve / veya yükümlülüğünüzü devretmenize, devretmenize veya alt sözleşme yapmanıza izin verilmez.

Şimdi Sor!
Merhaba! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bu ofiste seçilen araba sınıfından yok. Lütfen farklı bir sınıf seçin!